CANDIE'S BURGER jsou určeny k rychlé spotřebě. Co to znamená? Jak dlouho je lze uchovávat již otevřené?

Ve standardním prostředí, v pokojové teplotě (20 stupňů) a chráněné před přímým světlem, burgery vydrží šest měsíců, hygienické normy splňují i po devíti měsících. My ale dáváme datum trvanlivosti jen dva měsíce od data výroby, protože chceme, aby s nimi prodejny pracovaly v rychlém režimu, nejlépe jako s pečivem. Aby se dostaly rychle k zákazníkům.

Těsně po upečení samozřejmě nejlépe voní, čerstvost je i pro psa důležitá.

Po otevření kelímku nemusíte mít žádné obavy, vydrží několik dní až týdnů. Pokud do nich nezanesete nějakou nečistotu nebo nejsou ve vlhkém prostředí. Doporučujeme proto používat víčko.

Chladnička pomáhá při dlouhodobějším uskladnění. Pozor ale na vlhkost. Já a moji psi dáváme přednost nechlazeným burgerům, ony lépe chutnají v pokojové teplotě, maso se lépe rozvoní.

Můj systém je: když přinesu domů tři kelímky, dám je do ledničky. Když pak vytáhnu jeden k použití, tak ho nechávám na kuchyňské lince, spotřebuji do týdne, většinou dříve. Musí být z dosahu psa, jinak se naučí krást. Pokud máte i kočku, tak schovat do skříňky, každá kočka je objeví a najde cestu, jak do nich.

MVDr. Zdeňka Dvořáková